Prima paginaDespre parohieProgram slujbeNoutatiRugaciuniImaginiActivitatiPagini ortodoxe

Activităţi desfăşurate în parohie

Aşezământul cultural-filantropic "Sfinţii Ierarhi Tămăduitori Nicolae şi Nectarie"

Iată câteva din activităţile mai importante desfăşurate în parohia noastră:

Biblioteca parohială

În ultima vreme a fost deschisă biblioteca parohială, având peste 180 cărţi folositoare pentru suflet, la care se adaugă peste 335 ziare şi reviste bisericeşti. Cărţile sunt disponibile pentru credincioşi în pridvorul bisericii, lucrându-se în prezent la amenajarea unei săli de lectură, unde se vor putea expune toate cărţile şi revistele pentru împrumut la domiciliu şi pentru lectură.

Biblioteca este în continuă creştere, de aceea orice carte este primită cu bucurie.

Prima paginaDespre parohieNoutatiProgram slujbeRugaciuniImaginiActivitatiPagini ortodoxe

Vă dorim o zi binecuvântată!

Eventualele bannere ce apar pe pagină n-au nicio legătură cu conţinutul site-ului.